Profesionální prodlužování a zahuštění vlasů

Vlasy připravujeme sami, exkluzivně pro každou zákaznici.

( Keratinování + příprava pramenů ze surového copu + barvení do jakéhokoliv odstínu. ) 

   

                         

Prodlužování vlasů metodou KERATIN za tepla.

Je založeno na jemné technice modulování. Místo, kde dochází ke spojení pramínku nových vlasů s Vašimi vlasy, obsahuje keratinový spoj, s molekulární strukturou podobnou lidským vlasům. Tento řetězec vytvoří dokonalý spoj pomocí tepelných kleští . Spoj je možné v našem salonu kdykoliv expertně odstranit. A to nejdůležitější:

Vaše vlastní vlasy nejsou poškozeny!

Prodlužování vlasů metodou BELLARGO za tepla.

Jedná se o rychlou aplikaci a nemusíte obnovovat tak často spoje. Je založeno na technice oválného spoje cca 1cm, kdy pramen uchycený keratinem do válečku, vsuneme do plastové trubičky a uchytíme smrštěním plastové trubičky tepelnými kleštěmi.

U této metody nedochází ke zkracování pramenů. Pramen zůstává u posunutí vlasů stále ve stejné délce,

protože dochází jen k výměně plastové trubičky.

Tuto metodu lze použít jen pokud nemáte prořídlé partie. Metodu lze použít jen ve spodní části partie hlavy, kde potřebujeme mít nejhustší vlasy  a chceme uchovat jejich životnost, délku co nejdéle. K vrchní části se můžou aplikovat keratinové spoje.            

Prodlužování vlasů metodou MICRO-RING .

     Veškeré prameny k různým druhům aplikace prodloužení, si zpracováváme sami v našem studiu. Patří do toho pramínkování vlasů, veškeré barvení surových copů na Vámi požadovaný odstín.

Díky tomuto důrazu na kvalitu si můžeme  dovolit na vlasové pramínky poskytovat záruku až na 36 měsíců. Vlasové pramínky z našeho studia  jsou k dispozici v široké škále standardních, ale i na objednávku upravených barev, textur a délek.

Vlasy lze objednat také melírované přesně podle vašeho výběru barev, stejně tak jejich kvalita či vlnitost.

Máme originální miniaturní spoje, které se přirozeně spojí s pravými vlasy, jsou šetrné, kvalitní, vydrží i náročné účesy a úpravy, ale zároveň vyžadují minimální denní údržbu a nezatěžují vlastní vlasy.

     

Zahušťění vlasů.

Pramínky nových vlasů lze kromě prodlužování použít také ke zahušťění Vašich vlastních vlasů. Během několika minut získáte bohatý a plný účes, se kterým dále budeme pracovat podle Vašich přání a požadavků.

Zahušťění řídkých a řídnoucích vlasů a řešení problematických lysin. Dokonalý účes i s minimem vlastních vlasů! Konečně přirozeně vypadající řešení pro Ženy i muže, které trápí nedostatek vlasů, mají vlasy příliš řídké a jemné  na vršku hlavy!

Je tu přelomové řešení mikrospoje.
Promyšlený systém mikrospoji ( ve vaší barvě vlasů ) zaručuje dokonalý a především přirozený vzhled vlasů, které se tak rázem korunují sebevědomou vizáž.

  

Služby studia

PŘED                PO

    

  

 

 

 

OBJEDNÁVKY
+ 420 607 684 333