Profesionální prodlužování a zahuštění vlasů

STRÁNKY V REKONSTRUKCI !

Vlasy připravujeme sami, exkluzivně pro každou zákaznici.

( Keratinování + příprava pramenů ze surového copu + barvení do jakéhokoliv odstínu. )

 

Každý cop se musí zpracovat, rozdělit na požadvanou délku  a pečlivě vyčesat nevhodné vlasy. Dle osobní konzultace, kde zjistím jaký si zákaznice přeje účes se individuálně vlasy začnou připravovat. Vlasy někdy i mýchám z různých území a to kvůly jejich bohatosti. Pokud dojde k namýchání třeba ze tří copů, trvanlivost Vašeho účesu je delší. Protože jeden vlas je třeba lesklý, druhý objemnější, vlnitý, rovný ...co nevydrží jeden druh vlasu/ druhý druh podrží. Vše záleží na odbornosti vlasového stylisty, musí odhadnout jaké vlasy mohou jít typologicky k sobě. 

Dále nabízím nadstandartní zahuštění vlasů, kde se po třech/ čtyřech týdnech aplikace vlasů, mohou dohustit mezi prameny. Když se snaží stylista dohustit vlasy hned na poprvé, účes je nevzhledný a dochází k páskování pramenů - vlasů. Při této metodě si posunete termín posunutí vlasů o tři/ čtyři týdny . Veškeré tyto možnosti jsou Vám vysvětleny na nezávazné konzultaci.

                    

                         

Prodlužování vlasů metodou KERATIN za tepla.

Je založeno na jemné technice modulování. Místo, kde dochází ke spojení pramínku nových vlasů s Vašimi vlasy, obsahuje keratinový spoj, s molekulární strukturou podobnou lidským vlasům. Tento řetězec vytvoří dokonalý spoj pomocí tepelných kleští .  

Výhody: Spoj Vám z moduluji dle typu potřeby Vašeho tvaru lebky a citlivosti Vaši hustotu a možnosti kvality vlasu. 

Vaše vlastní vlasy nejsou poškozeny!

 

Prodlužování vlasů metodou BELLARGO za tepla.

Jedná se o rychlou aplikaci a nemusíte obnovovat tak často spoje. Je založeno na technice oválného spoje cca 1cm, kdy pramen uchycený keratinem do válečku, vsuneme do plastové trubičky a uchytíme smrštěním plastové trubičky tepelnými kleštěmi.

Tuto metodu lze použít jen pokud nemáte prořídlé partie a Vaše vlasy jsou husté a pevné. Dle mých zkušeností  lze tuto metodu  použít jen ve spodní části partie hlavy, kde potřebujeme mít nejhustší vlasy  a chceme uchovat jejich životnost, délku co nejdéle. K vrchní části se můžou aplikovat keratinové spoje. 

Výhody: U této metody nedochází ke zkracování pramenů. Pramen zůstává u posunutí vlasů stále ve stejné délce,

 

protože dochází jen k výměně plastové trubičky.

Nevýhody: Spoj je větší  a je tam  tedy možná jeho viditelnost např.při úpravě copu . Dále by mohl být na obtíž lidem ,kteří sportují. Složení spoje je ze dvou částí, které by při tření o sebe mohlo způsobovat trhání vlasů. 

 

MIKROSPOJE

Máme originální mini spoje, které se přirozeně spojí s pravými vlasy, jsou šetrné, kvalitní, vydrží i náročné účesy a úpravy, ale zároveň vyžadují minimální denní údržbu a nezatěžují vlastní vlasy. Tyto spoje doporučujeme posazovat okolo kontury običeje a ve vrchních části parti hlavy.

 

Zahušťění vlasů.

Pramínky nových vlasů lze kromě prodlužování použít také ke zahušťění Vašich vlastních vlasů. Během několika minut získáte bohatý a plný účes.

Zahušťění řídkých a řídnoucích vlasů a řešení problematických lysin. Dokonalý účes i s minimem vlastních vlasů! Konečně přirozeně vypadající řešení pro Ženy i muže, které trápí nedostatek vlasů, mají vlasy příliš řídké a jemné  na vršku hlavy!

Promyšlený systém mikrospoji ( ve vaší barvě vlasů ) zaručuje dokonalý a především přirozený vzhled vlasů, které se tak rázem korunují sebevědomou vizáž.

  

Služby studia

PŘED                PO

    

  

 

 

 

OBJEDNÁVKY
+ 420 607 684 333