Profesionální prodlužování a zahuštění vlasů

STRÁNKY V REKONSTRUKCI !

 

Je možné nadstandartní zahuštění vlasů, kde se po třech/ čtyřech týdnech aplikace vlasů, mohou dohustit mezi prameny.  Při této metodě si posunete termín posunutí vlasů o tři/ čtyři týdny . Veškeré tyto možnosti jsou Vám vysvětleny na nezávazné konzultaci.

                   

                      Prodlužování vlasů metodou KERATIN za tepla.

Je založeno na jemné technice ručního modulování spoje. Dochází ke spojení pramínku nových vlasů s Vašimi vlasy, za pomocí keratinového spoje. Tento  spoj se vytvoří pomocí tepelných kleští .  

Výhody: Spoj Vám na moduluji dle potřeby zahuštění  prořídnuté partie. 

 

Prodlužování vlasů metodou BELLARGO za tepla.

 Je založeno na technice oválného spoje cca 1c. Pramen uchycený keratinem do válečku, vsuneme do plastové trubičky. Spoj z pevníme  smrštěním plastové trubičky za pomocí tepelných kleští.

Tuto metodu lze použít jen pokud nemáte prořídlé partie a Vaše vlasy jsou husté a pevné. Dle mého názoru  lze tuto metodu  použít jen ve spodní části partie hlavy, kde potřebujeme mít nejhustší vlasy  a chceme uchovat jejich  délku co nejdéle. K vrchní části se můžou aplikovat keratinové spoje. 

Výhody: U této metody nedochází ke zkracování pramenů. Pramen zůstává u posunutí vlasů stále ve stejné délce.

Nevýhody: Spoj je větší  a je tam  tedy možná jeho viditelnost např.při úpravě copu . Dále by mohl být na obtíž lidem ,kteří sportují. Složení spoje je ze dvou částí, které by při tření o sebe mohlo způsobovat trhání vlasů. 

 

MIKROSPOJE

 Tyto spoje doporučujeme posazovat okolo kontury običeje a ve vrchních části parti hlavy.

 

 

  

DÁRKOVÉ POUKAZY

K zakoupení ve studiu...

info.na tel.: 607 684 333 nebo

info.studiodaniela@seznam.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

    

  

 

 

 

OBJEDNÁVKY

+ 420 607 684 333

PROVOZNÍ DOBA : 

+ DLE OBJEDNÁVEK